Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa
| Wi-Fi | Barnvänligt Lekplats för barn | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa Bonito med 3 sovrum tar emot upp till 9 gäster och erbjuder närhet till Parque Nacional da Serra da Bodoquena, som ligger mindre än 9 minuters promenad bort.
I den här villan befinner du dig 3 km från Sun Balneary och bara 1 km från Bonito MS. Gästerna med barn kan besöka Beautiful Aquarium, som ligger ungefär 25 minuters promenad bort. Gästerna kan också besöka Abismo Anhumas, som ligger cirka 3,1 km bort.
- Lokala sevärdheter
- Balneario Monte Cristo1,7 km
- Bonito Ecological Tours500 m
- Supermercado Santos1,8 km
- Parque Nacional da Serra da Bodoquena500 m
- Bonito MS1,5 km
- Sucurista Presentes e Artesanatos1,8 km
- Ype Supermercado600 m
- Nascente Azul1,8 km
- Flygplatser
- Bonito Flygplats17 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
- Bagageförvaring
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Klädkammare
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Lekplats för barn
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa?
Ja, Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa?
Ett komplett kök finns på Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa. - ❓
Tillåter Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa husdjur?
Charme De Um Tipico Chale De Campo Com Lareira. Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
Gästerna i villan kan enkelt nå Sun Balneary och Bonito MS, som ligger inom 3 km från boendet respektive 1 km bort.